توزیع ۲۱ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان رضوی

مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس گفت: هم‌زمان با دهه ولایت و در قالب طرح اطعام علوی، ۲۱ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان سرخس و برخی شهرهای خراسان رضوی توزیع شد.

حجت‌الاسلام داوود حمیدی در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، با اشاره به اجرای طرح احسان و اطعام علوی اظهار کرد: هم‌زمان با دهه ولایت و در قالب طرح اطعام علوی ۱۳ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان سرخس توزیع شد.

مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس خاطرنشان کرد: همچنین در قالب این طرح و با حمایت قرارگاه جهادی قرآن و عترت شهرستان سرخس و خیران، ۸ هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان شهرهای تربت جام، درگز، نصرآباد، صالح‌آباد و باخرز توزیع شد.

وی به تشریح اقدامات این قرارگاه در دهه ولایت اشاره و تصریح کرد: پخت نان رایگان در ۵ نانوایی، ذبح ۱۰ رأس گوسفند و ۲ رأس گاو و توزیع گوشت و نان رایگان بین نیازمندان از جمله اقدامات قرارگاه جهادی قرآن و عترت شهرستان سرخس در این دهه بود.

حجت‌الاسلام حمیدی توزیع ۳۶ هزار بستنی، ۴۸۰ بسته مواد غذایی و ۷۰۰ بسته بهداشتی و ماسک و ۳۰۰ متر فضاسازی شهری را از دیگر اقدامات این قرارگاه در دهه ولایت برشمرد و بیان کرد: همچنین بسته‌های غذایی را آماده و بین بیماران کرونایی توزیع کردیم.

مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس به برگزاری مسابقات فرهنگی در روستاهای سرخس اشاره و عنوان کرد: در دهه ولایت مسابقات مختلف فرهنگی را با مشارکت قرارگاه‌های فرهنگی روستاها و خیران برگزار کردیم و ۲۰ میلیون تومان هدیه به برگزیدگان اهدا شد.