حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۲ 13 ربيع أول 1445 Wednesday, 27 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1815 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3×

🔹قدردانی از خانواده محترم صداقت کلانتری در اجرای پویش«دلگرمی احسان، اهداء ۴۵۰ دستگاه بخاری یادبود مرحوم دکتر سید عطا صداقت کلانتری»

شناسه : 6617 ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰

🔰امیرالمومنین امام علی‏ علیه السلام : طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِ «خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.» 🔹خانواده محترم صداقت کلانتری باسلام و احترام 🔶کار نیکوی انفاق و کمک به عزیزان موهبتی است که خداوند بزرگ نصیب هر کسی نخواهد […]

🔹قدردانی از خانواده محترم صداقت کلانتری در اجرای پویش«دلگرمی احسان، اهداء ۴۵۰ دستگاه بخاری یادبود مرحوم دکتر سید عطا صداقت کلانتری»
پ
پ

🔰امیرالمومنین امام علی‏ علیه السلام : طوبی لِمَن أحسَن إلَی الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِ
«خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.»

🔹خانواده محترم صداقت کلانتری

باسلام و احترام
🔶کار نیکوی انفاق و کمک به عزیزان موهبتی است که خداوند بزرگ نصیب هر کسی نخواهد کرد. آنان که با روح بلند و مناعت طبع، با دلی پر از محبت و دستانی گشاده و بخشنده، همنوعان خود را چون خود دوست دارند و شیرینی و طعم خوش زندگی را برای دیگران نیز آرزو دارند. اینان به یقین در پیشگاه حق تعالی، عزیز و گرامی اند و از بهترین پاداش برخوردارند.
🔹برخود واجب دانسته از حسن التفات عمل نیکو شما عزیزان که به یاد بود فرزند گرامیتان« مرحوم مغفور شادروان دکتر سید عطا صداقت کلانتری» صورت دادید و بیش از ۴۵۰ دستگاه بخاری را تقدیم مردم شهرستان سرخس نموده اید، مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نماییم و از آن کریم دانا و بینا، خیر دنیا و آخرت شما نیکوکاران ارجمند را مسالت و در روز قیامت ماجور درگاه حضرت احدیت باشید.

✅ قرارگاه جهادی قرآن و عترت نهاد امامت جمعه شهرستان سرخس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.