حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۴۰۲ 9 رمضان 1444 Thursday, 30 March , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1805 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3×

حضور قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس در رویداد ملی هم آهنگ در شهر مقدس قم

شناسه : 6661 ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵

🔰حضور قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس در رویداد ملی هم آهنگ در شهر مقدس قم 📍«رویداد هم اهنگ» مربوط به گردهمایی بیش از صد فعال برتر کشوری و به منظور انتقال تجربه گروههای جهادی فعال در امر ازدواج،جمعیت و خانواده در شهر مقدس قم برگزار گردید. 🔹از صد و سی گروه تبلیغی برتر کشوری […]

حضور قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس در رویداد ملی هم آهنگ در شهر مقدس قم
پ
پ

🔰حضور قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس در رویداد ملی هم آهنگ در شهر مقدس قم

📍«رویداد هم اهنگ» مربوط به گردهمایی بیش از صد فعال برتر کشوری و به منظور انتقال تجربه گروههای جهادی فعال در امر ازدواج،جمعیت و خانواده در شهر مقدس قم برگزار گردید.

🔹از صد و سی گروه تبلیغی برتر کشوری که در این رویداد حضور داشتند، گروه جهادی قرآن و عترت نهاد امامت جمعه شهرستان سرخس توانست در بین ۱۲ گروه برتر حضور یافته و غرفه ای هم در محل برگزاری رویداد در شهر مقدس قم برای ارایه برنامه هایی که در سرخس صورت پذیرفته، ایجاد گردید.

🔶 گفتنی است یکی از افراد ارائه دهنده طرح و تجربیات موفق این رویداد حجت الاسلام شیخ داود حمیدی مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس بوده است.

✅شایان ذکر است در این رویداد از قرارگاه سرخس به جهت فعالیت ها انجام داده وهمچنین برنامه هایی که پیش رو دارد، قدردانی گردید .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.