حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۴۰۲ 9 رمضان 1444 Thursday, 30 March , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1805 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3×

#نذر_مادرانه_موکب_فاطمه_الزهرا_سلام_الله_علیها

شناسه : 6703 ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹

🔸بسم الله الرحمن الرحیم #نذر_مادرانه_موکب_فاطمه_الزهرا_سلام_الله_علیها 💠همزمان با ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها مادر نمونه و بهشتی، به نیت شادی حضرت و طولانی شدن عمر مادران در قید حیات و شادی روح مادرانی که به سوی حق شتافتند، #موکب_فاطمه_الزهرا_سلام_الله_علیها نسبت به پذیرایی و تقدیم هدایای فرهنگی ، مذهبی اقدام نمود. ♦️گفتنی است همزمان با راه […]

#نذر_مادرانه_موکب_فاطمه_الزهرا_سلام_الله_علیها
پ
پ

🔸بسم الله الرحمن الرحیم

#نذر_مادرانه_موکب_فاطمه_الزهرا_سلام_الله_علیها

💠همزمان با ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها مادر نمونه و بهشتی، به نیت شادی حضرت و طولانی شدن عمر مادران در قید حیات و شادی روح مادرانی که به سوی حق شتافتند، #موکب_فاطمه_الزهرا_سلام_الله_علیها نسبت به پذیرایی و تقدیم هدایای فرهنگی ، مذهبی اقدام نمود.


♦️گفتنی است همزمان با راه اندازی موکب، مسابقه ی کتابخوانی #گنجینه_مهر_خدا با جوایز نقدی و غیر نقدی برگزار شده که جهت دریافت منبع و سوالات به کانال موکب به آدرس ذیل مراجعه فرمایید.
https://eitaa.com/mokebfatemeh

🔹نهاد امامت جمعه شهرستان سرخس
🔹روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخس
🔹موکب فاطمه الزهرا سلام الله علیها ، کسبه بلوار امام رضا علیه السلام ،غربی، مغازه های شهرداری

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.