حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۲ 13 ربيع أول 1445 Wednesday, 27 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1815 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3×

🟥 امام جمعه سرخس: راهبرد دشمن در پسا آشوب‌ها محاصره دیپلماتیک ایران است

شناسه : 6695 ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۸:۵۸

🟥 امام جمعه سرخس: راهبرد دشمن در پسا آشوب‌ها محاصره دیپلماتیک ایران است 🔶 امام جمعه سرخس گفت: در پسا آشوب‌ها یکی از راهبردهایی که دشمن دنبال می‌کند، محاصره دیپلماتیک ایران است و می‌خواهند کانال‌های دیپلماتیک را به روی کشور ما ببندند و بازوی نظامی ایران را قطع و ایران را در صحنه بین‌المللی منزوی […]

🟥 امام جمعه سرخس: راهبرد دشمن در پسا آشوب‌ها محاصره دیپلماتیک ایران است
پ
پ

🟥 امام جمعه سرخس: راهبرد دشمن در پسا آشوب‌ها محاصره دیپلماتیک ایران است

🔶 امام جمعه سرخس گفت: در پسا آشوب‌ها یکی از راهبردهایی که دشمن دنبال می‌کند، محاصره دیپلماتیک ایران است و می‌خواهند کانال‌های دیپلماتیک را به روی کشور ما ببندند و بازوی نظامی ایران را قطع و ایران را در صحنه بین‌المللی منزوی کنند.

🔻 مشروح خطبه‌های نماز جمعه ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۱ شهرستان سرخس را در ادامه می‌خوانید:
🔶 به گزارش خبرنگار #نسیم_سرخس، حجت‌الاسلام محمد بختیاری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با اشاره به اینکه دو محاسبه غلط و درست در جهان داریم و این دو مدام در تقابل با هم هستند، اظهار کرد: محاسبه غلط رسانه دارد و به انواع امکانات مادی مجهز است، اما در محاسباتش چون خدا، ایمان به خدا و اعتماد به نصرت الهی را ندارد، شکست می‌خورد.
🔶 امام جمعه سرخس افزود: ملت ایران چون خدا، نصرت الهی و امداد حضرت زهرا(س) و امام زمان(عج) را دارند، دشمنان در مقابله با ملت ما در محاسباتشان همیشه اشتباه می‌کنند.
🔶 وی تصریح کرد: در پسا آشوب‌ها یکی از راهبردهایی که دشمن دنبال می‌کند، محاصره دیپلماتیک ایران است و می‌خواهند کانال‌های دیپلماتیک را به روی کشور ما ببندند و بازوی نظامی ایران را قطع و ایران را در صحنه بین‌المللی منزوی کنند.
🔶 حجت‌الاسلام بختیاری عنوان کرد: ملت ایران اعتمادشان به نصرت الهی است و اگر همه دشمن‌ دست‌به‌دست هم بدهند و بخواهند این حرم را از بین ببرند، به لطف خدا و مدد امام زمان(عج) نمی‌توانند به هدفشان برسند.
🔶 خطیب نماز جمعه سرخس با اشاره به گنده‌گویی صهیونیست‌ها علیه ایران اسلامی بیان کرد: رژیم جعلی صهیونیستی به‌دنبال نابودی سریع‌تر خود است؛ رژیم صهیونیستی اگر غلطی بکند، از صحنه جهان هستی توسط ظرفیت نظامی ایران محو می‌شود؛ کشور و ملت امام حسین(ع) و امام زمان(عج) خودش را برای آخرین عملیات، یعنی عملیات بیت‌المقدس آماده می‌کند.
🔶 امام جمعه سرخس با اشاره به اینکه شهرستان سرخس هفته گذشته رکورد سرما را در کشور شکست، گفت: از تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان و ستاد بحران که در این سرمای شدید به مردم خدمت ارائه کردند، قدردانی داریم؛ امیدواریم این انسجام در شهرستان سرخس برای خدمت به مردم ادامه داشته باشد.
🔶 وی در ادامه با تاکید بر اینکه ماه رجب ظرفیت بسیار استثنایی دارد، بیان کرد: این ماه، ماه استغفار امت رسول الله است؛ سفره استغفار در ماه رجب پهن است و می‌توانیم بار آخرتمان را در این ماه ببندیم.
🔶 حجت‌الاسلام بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: ظرفیت استغفار، نماز شب، روزه و زیارت معصومین(ع) را در ماه رجب داریم و باید برنامه‌ریزی کنیم تا به ندای فرشته حق تعالی در این ماه پر خیر و برکت پاسخ بدهیم‌.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.