حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۱۲ خرداد , ۱۴۰۲ 14 ذو القعدة 1444 Friday, 2 June , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1815 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3×

‍ 🟥 امام جمعه سرخس : نظم جدید در شرق، آمریکا را عصبانی کرده است/ مسئولان به فکر تابستان داغ و همراه با ریزگرد سرخس باشند

شناسه : 6750 ۰۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸

‍ 🟥 نظم جدید در شرق، آمریکا را عصبانی کرده است/ مسئولان به فکر تابستان داغ و همراه با ریزگرد سرخس باشند 🔶 امام جمعه سرخس با اشاره به رزمایش مشترک دریایی ایران، چین و روسیه، اظهار کرد: این رزمایش بیشتر از همه آمریکا را عصبانی کرد و این نظم جدید در شرق آن‌ها را […]

‍ 🟥 امام جمعه سرخس : نظم جدید در شرق، آمریکا را عصبانی کرده است/ مسئولان به فکر تابستان داغ و همراه با ریزگرد سرخس باشند
پ
پ

‍ 🟥 نظم جدید در شرق، آمریکا را عصبانی کرده است/ مسئولان به فکر تابستان داغ و همراه با ریزگرد سرخس باشند

🔶 امام جمعه سرخس با اشاره به رزمایش مشترک دریایی ایران، چین و روسیه، اظهار کرد: این رزمایش بیشتر از همه آمریکا را عصبانی کرد و این نظم جدید در شرق آن‌ها را عصبانی کرده است و ایران از اتحاد سیاسی و اقتصادی به اتحاد نظامی رسیده است.
🔶 به گزارش خبرنگار #نسیم_سرخس، حجت‌الاسلام محمد بختیاری در خطبه‌های نماز جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید گفت: رهبر معظم انقلاب با مشورت با کارشناسان شعار سال را تعیین می‌کنند، اما متاسفانه آنگونه که باید به شعارهای سال عمل نشده است.
🔶 امام جمعه سرخس بیان کرد: تورم مردم را به زحمت انداخته است و مهار و کاهش آن راه‌حل‌هایی دارد که بخشی مربوط به نقدینگی است و بخشی دیگر تورم مربوط به مشروط شدن اقتصاد به نفت و دلار و تصدی‌گری دولت است که در این زمینه دولتمردان باید با توجه به بیانات رهبری اقدامات لازم را انجام دهند.
🔶 وی به عیوبی که در حوزه اقتصادی به مردم مربوط است اشاره و عنوان کرد: مردم نیز باید عیوبی همچون اسراف، تجمل‌گرایی، نداشتن تعصب در خرید کالای داخلی و نداشتن گذشت و اغماض را رفع کنند.
🔶 حجت‌الاسلام بختیاری در ادامه با بیان اینکه جبهه باطل روز به روز در حال افول است و ما با قدرت داریم راهمان را ادامه می‌دهیم، گفت: ما از جبهه مقاومت حمایت می‌کنیم نمونه آن در توافق با عربستان بود که از مواضع خودمان کوتاه نیامدیم.
🔶 خطیب جمعه سرخس ادامه داد: آمریکا به عنوان جبهه باطل متحیر مانده است که از منطقه برود یا در آن بماند، خشم عمومی از آمریکا دارد زیاد می‌شود و این نشانه‌ای برای رفتن آمریکا از منطقه است اما اگر برود با مطامع خودش چه کار کند.
🔶 وی به رزمایش مشترک دریایی ایران، چین و روسیه اشاره و اظهار کرد: این رزمایش بیشتر از همه آمریکا را عصبانی کرد و این نظم جدید در شرق آنها را عصبانی کرده است و ایران از اتحاد سیاسی و اقتصادی به اتحاد نظامی رسیده است و آمریکا روز به روز بیشتر از همیشه رو به افول است.
🔶 حجت‌الاسلام بختیاری در ادامه با تبریک روز هواشناسی به تابستان داغ سرخس با طعم ریزگرد اشاره و عنوان کرد: تابستان‌های داغ همراه با ریزگردها حال مردم را خراب کرده است، مسئولان باید در بهای مصرفی برق تخفیف بگیرند و برای ریزگردها فکری بکنند.
🔶 امام جمعه سرخس در پایان از قاریان قرآن خواست تا جلسات قرآن را در ماه مبارک رمضان منظم برگزار کنند و پایگاه‌های مساجد به پایگاه‌های قرآنی تبدیل شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.